whatsapp
Moon Garden Çiçek Evi
Moon Garden Çiçek Evi

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Moon Garden Çiçek Evi Moon Garden Çiçek Evi

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2012 yılına kadar Beşyol civarında mütevazı bir dükkanda çiçekçilik sektöründe faaliyetlerimi sürdürdük. Çevremizin vermiş olduğu güveni arkamıza alarak İstasyon Caddesi’nde 280 metrekarelik alanda şık ve modern bir mağaza kurarak Konyalı hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Moon Garden çiçek evini hizmete sunduk.

Sahip olduğumuz manevi değerleri sabit tutarak ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.

İLKELERİMİZ:

ilkelerimiz, titizilik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir. 

Firmamız bazı organizasyon çalışmalarına katkılarından dolayı çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından plaketlerle ödüllendirilmiştir.

Kurumsalaşmış bir firma olarak sevrisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde de aynı şekilde sürdürmek ve sizlerler tanışıp hizmetlerimizi sunmak en büyük arzumuzdur.

HİZMETLERİMİZ:

Siz değerli müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiiriz;
. Müessemizde daime taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır.
. Sepetler, Arajmanlar, El Buketleri, Gelin Buketleri, Orkideler, Gül Grupları, Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri, Merasim Çelenkleri, Peyzaj uygulamaarı, çiçekçilik ve bahçe sanatının en ince ayrıntıları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve sunulmaktadır.
Müşterilerimiz için önem taşıyan özel günlerde istekleri doğrultusunda kendilerine her türlü yardımda bulunmak genel iklekelerimiz arasındadır.
. Müessemiz çiçeklerin hazırlanışından, sunuluşuna kadar aynı itina ve özeni göstererek siz müşterilimizin hizmetine sunmaktadır.
. Müessesemizde müşterilimizin siparişleri yalnızca telefondan değil mevcut web sitemizdeki online satış hizmetlerinden veya e-mail adresimize ulaşılarak da alınmaktadır.
Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için web sayfamıza tıklamınız, e-mil göndermieniz ya da whatsap da ulaşmanız yeterli olacaktır. Hakkımızda tüm düşüncelerinizi, fikirleriniz ve eleştirilerinizi bekleriz.