whatsapp
Moon Garden Çiçek Evi
Moon Garden Çiçek Evi

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Moon Garden Çiçek Evi Moon Garden Çiçek Evi

Menü

Nikah ve Düğün Çiçekleri

Nikah ve Düğün Çiçekleri

Nikah ve Düğün Çiçekleri

Arkadaşınızdan ya da akrabanızdan gelen bir zarfı alıp açıyor ve adınıza gönderilmiş düğün davetiyesini gördüğünüzde mutlu olup katılacağınızı düşünüyorsunuz. Düğün tarihine baktığınızda ise o gün için çok önemli bir toplantınız ya da iptal edemeyeceğiniz bir işiniz olduğunu fark ediyorsunuz. Bu gibi durumlarda, hayatlarını birleştirmeye karar vermiş insanların mutlu günlerinde yanlarında olamasanız bile onların mutluluklarına bir parça olsun katkı sağlamak adına Moon Garden Çiçek Evi olarak Nikah ve Düğünler İçin Çiçek kategorisinden duygularınıza tercüman olacak bir çiçeği seçip gönderebilirsiniz!

Moon Garden Çiçek Evi Nikah ve Düğünler İçin Çiçek kategorisinde; karanfil, glayör ve gerbera gibi pek çok çiçek türü; ayaklı sepet, çelenk gibi farklı boyut ve renk seçeneklerine sahip sunumlar ile beğenilerinize sunuluyor. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan bu çiçeklere ek olarak, zarif yapılarıyla göz alan lilyum, gül ve orkidelerin de birbirinden güzel çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Davet edildiğiniz ama katılamayacağınız düğün ve nikahlar için özel olarak tasarlanmış taptaze, şık ve zarif çiçekleri, Çiçek Market’in Düğün ve Nikah İçin Çiçek kategorisinde inceleyebilir ve tarafımızda adrese teslim edilmektedir.