whatsapp
Moon Garden Çiçek Evi
Moon Garden Çiçek Evi

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Moon Garden Çiçek Evi Moon Garden Çiçek Evi

Menü

Merasim ve Cenaze Çiçekleri

Merasim ve Cenaze Çiçekleri

Merasim ve Cenaze Çiçekleri

Cenaze günü gibi zor zamanlarda, ne kadar isteseniz de bizzat akrabalarınızın ya da sevdiklerinizin yanında olamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, onlara bir çelenk göndererek yalnız olmadıklarını, onları düşündüğünüzü ve acılarını paylaştığınızı göstermeniz mümkündür. Çiçek Market online kataloğunda bulabileceğiniz, taptaze çiçekler ile hazırlanmış cenaze çelenkleri de, bu amaç için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Moon Garden Çiçek Evi olarak Merasim ve Cenaze İçin Çiçek kategorisi sayfalarında; farklı renklerde gerbera, karanfil ve glayor gibi çiçekler kullanılarak, işinin uzmanı çiçekçiler tarafından özen ile hazırlanmış çok sayıda çelenk beğenilerinize sunulmaktadır. Siz de bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, zor günlerinde sevdiklerinize manevi destek olmak için uygun bir çelenk seçebilirsiniz.
“Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız.” sloganıyla yola çıkan Moon Garden Çiçek Evi beğenilerinize sunduğu cenaze çiçeklerini, farklı ödeme seçenekleri ve güvenli teslimat imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online olarak sipariş verebilir, size belki de en çok ihtiyaç duydukları zamanlarda sevdiklerinize onların yanında olduğunuzu ince bir şekilde gösterebilirsiniz.